All products
Below you will find an overview of all ZUCKERSCHMUCK products.
"Diabetes" necklace, diabetes jewelry with engraving, 925 sterling silver, 42 cm
4.5
24,90 € 29,90 €
3M™ Cavilon™ Barrier Cream, Cavilon Cream 28g, long-term skin protection cream
13,90 € (496,43 €/kg)
3M™ Cavilon™ Cream 92g, skin protection for diabetes, long-lasting cream
24,90 € (270,65 €/kg)
3M™ Cavilon™ Spray, non-irritating skin protection, 28 ml spray bottle
5.0
24,90 € (889,29 €/l)
Dexcom G7 jewelry tape sample set, also for Freestyle Libre 2 and 1 and insulin pump catheters
6,99 €
6x Dental Care Lollipop Cola, Xylitol Lollipop with no countable carbs*/BE
5.0
3,49 € (96,94 €/kg)
6x Dental Care Lollipop Strawberry, Xylitol Lollipop with no countable carbs*/BE
4.0
3,49 € (96,94 €/kg)
6x Dental Care Lollipop Orange, Xylitol Lollipop with no countable carbs*/BE
5.0
3,49 € (96,94 €/kg)
Dexcom G7 jewelry tape sample set, also for Freestyle Libre 2 and catheters
6,99 €
Accu-Chek SmartGuide 4x Sensor Sticker "Black and White", 4-piece value pack
5.0
3,99 € 4,76 €
Accu-Chek SmartGuide 4x Sensor Sticker "Bubblesplash", 4-piece value pack
3,99 € 4,76 €
Accu-Chek SmartGuide 4x Sensor Sticker "Camouflage", 4-piece value pack
3,99 € 4,76 €
Armband "Diabetes Awareness" ice blue, diabetes bracelet for people with diabetes made of silicone
1,99 € 3,99 €
Armband "Type 1 Diabetes" Pink, international emergency bracelet "Type One Diabetic"
5.0
3,99 €
